Pogrzeby w Gorzowie Wielkopolskim

Nie ma osoby, która byłaby gotowa na śmierć bliskiego członka rodziny. Nie ma człowieka, który byłby w stanie pogodzić się z utratą najbliższych w stosunkowo krótkim czasie. Ciężko jest bowiem – tuż po śmierci bliskiego – wrócić do normalnego życia. Na to potrzeba czasu. Co ważne jednak – konieczność dopełnienia kwestii formalno-prawnych oraz organizacji pochówku z cała pewnością nie pomagają w taki trudnych sytuacjach.

Usługi pogrzebowe w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Jeśli rownież i Państwo zmagają się w tym momencie ze śmiercią najbliższej osoby, to serdecznie polecamy nasze usługi pogrzebowe. 

Nasz zakład pogrzebowy działa na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolicznych miejscowości. Świadczymy nasze usługi dwadzieścia cztery na dobę, bez względu na dzień tygodnia czy święta. 

Organizacja pochówków to kwestia, którą zajmujemy się już od wielu lat. Posiadamy w tym zakresie szerokie doświadczenie. Staramy się każdego dnia pomóc naszym klientom w tak trudnych chwilach – oferujemy nie tylko wsparcie przy wypełnianiu formalności prawnych. Dla zainteresowanych zapewniamy pomoc psychologiczną oraz prawną. 

Nasi pracownicy starają się podejść do każdego klienta w sposób indywidualny, pomagając w możliwie najlepszy sposób. Żałobnicy mogą liczyć na naszą pomoc w kwestii organizacji pochówku. Oferujemy pogrzeby chrześcijańskie, świeckie, a także organizację pogrzebów osób innych wyznań. Oprócz tego, posiadamy szeroką ofertę urn i trumien, a także flotę karawanów.

Świadczymy dodatkowo usługi załatwiania formalności w urzędach, ZUS-ie, KRUS-ie i tym podobne.

Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym zlokalizowany jest nasz zakład, jednakże organizujemy pogrzeby także w okolicznych miejscowościach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli chcesz sprawdzić więcej zakładów pogrzebowych w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *