Usługi pogrzebowe w Oleśnicy

Zakład Pogrzebowy „IN MEMENTO” świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe, jego siedziba znajduje się m. in. w mieście Oleśnica, ale działa na terenie całego kraju. Jest to firma rodzinna, będąca w branży od 1997 r. Zdążyła zdobyć duże doświadczenie i zaufanie ludzi, usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Nie stoi w miejscu, a ciągle się doskonali i unowocześnia.
Kontakt z klientem jest bezpośredni, pracownicy wiedzą jak podchodzić do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji utraty bliskich. Pracownicy podchodzą z szacunkiem do wykonywanej pracy. Wykonują swoje zadania godnie i sumiennie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie in-memento.pl.

Zakład stara się odciążyć rodziny w organizowaniu pogrzebów i pomóc w miarę możliwości. Pogrzeby są dużym wydatkiem, dlatego natychmiastowo zapewnia wypłatę zasiłku pogrzebowego. Klient nie zostaje sam z formalnościami – pracownicy wykonają wszelką niezbędną dokumentację, potrzebną do pogrzebu. Razem z rodziną zmarłego, ustala terminy kremacji oraz pogrzebu. Dokona opłat na cmentarzach komunalnych i parafialnych.

pogrzeb w Oleśnicy

Ceremonia pogrzebowa odbywa się profesjonalnie. Zmarli są odbierani z domów czy szpitali i przewożeni do chłodni przez całą dobę. Jeśli rodzina chce umieścić nekrologi w prasie, zakład zajmuje się jego redakcją. Jest również możliwość organizacji stypy w lokalu wybranym przez klienta. Można także wynająć autokar do przewozu uczestników pogrzebu. Zakład zajmie się kopaniem grobów i budową grobowców. Również może zrobić demontaż i montaż pomników, jak i wykonać napisy nagrobkowe (piaskowanie, kucie, renowacja liter).

Coraz bardziej powszechną formą pochówku jest kremacja. Spopielone ciało zmarłego umieszczane jest w urnie. Zakład „IN MEMENTO” (jakubowski.uslugipogrzebowe.com.pl) służy pomocą w organizacji takiej uroczystości, ustala z bliskimi zmarłego termin kremacji oraz przygotowuje potrzebne dokumenty. Aby oddać szacunek zmarłemu, zakład posiada eleganckie katafalki do uroczystości pogrzebowych.

Zakład zajmuje się także ekshumacją zwłok. Przeprowadzane są po to, aby przenieść ciało zmarłego w inne miejsce bądź w celu oględzin lekarsko-sądowych. Pomaga w załatwieniu wszystkich formalności. Jest również możliwość wyboru wieńców, półwieńców, wiązanek z kwiatów naturalnych oraz sztucznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *